środa, 30 marca 2016

Podsumowanie 9. Listeczki

Czas nadrobić kolejne zaległości. Termin wykonania zadania 9 makramy dawno minął. Ale w ostatnim okresie nie było na to czasu. Lepiej późno niż później ;) ale chociaż zmieściłam się chociaż w tym samym miesiącu kalendarzowym, ha ha. A tak na serio, to mam nadzieję, że mi wybaczycie i że się przyzwyczaiłyście, że w tej zabawie nie wszystko jest tak pod sznureczek równiutko i opóźnienia się zdarzają.
W zadaniu 9 tematem były listki. Zaplanowałam je, jako kontynuację i ćwiczenie splotu żebrowego. Starałam się też dobrać takie przykłady. Jednak wprost tego nie zaznaczyłam i stąd mieliśmy prymuskę na indywidualnym toku nauki, która wykorzystała inne węzełki:) Bardzo się z tego cieszę:) Bo to oznacza, że czujecie się coraz lepiej w temacie, a ja jeśli chcę od was coś konkretnego, to muszę to wyraźnie zaznaczyć:)  Przyznaję się też bez bicia, że ja tym razem nie stanęłam na wysokości zadania i zamieściłam tylko listki, które miałam już przygotowane. Te które miałam zrobić nie powstały z braku czasu i zajęcia się innymi zadaniami. (mam nadzieję, że jeszcze powstanie i wtedy się pochwalę).
Na szczęście Wy spisałyście się na medal i zrobiłyście piękne prace:)
Powstał makramowy obrazek, zakładka, wisiorki, sówki, róże i drzewo:) Oczywiście były też biżutki - i to piękne:)
Zobaczcie sami jakie piękności:
 
 
 
Linki do tych wszystkich piękności oczywiście w żabce pod zadaniem czyli TUTAJ
Zachęcam zajrzyjcie, a znajdziecie więcej zdjęć i szczegółów tych pięknych prac:)
Pozdrawiam i przypominam o zadaniu 10, mam nadzieję, że zdążycie, bo węzełek prościutki, a żaba będzie czekała jeszcze do 14 kwietnia do 23.55

Kochane powtórzę też, że potrzebna jest pomoc dla naszej koleżanki Dusi
Pomóżmy wspólnie. Udostępniajmy tą prośbę na naszych blogach. Więcej szczegółów u niej TUTAJ

10 komentarzy:

 1. Jasiu listeczków Ci ogrom powstał, fakt niektóre prace powalają na kolana , inne tak jak moje skromniutkie, ale są. U Dusi tragedia straszna , ale dziewczyny się mocna zmobilizowały bo cel już prawie osiągnięty , brakuje kilku złotych . pewnie regulamin akcji nie pozwala na zbiórkę większej gotówki, ale ja wierzę że Ludzie dobrej woli nie pozwolą im zginąć.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeśmy dały czadu z tymi listkami :D. Świetnie wyszły i chyba udało nam się dzięki temu przywołać wiosnę, bo po 9 zadaniu coraz więcej listków i pąków na drzewach się pokazało ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne listki i ich wariacje powstały, super. Zgadzam się z Dagmarą, że to dzięki naszemu listkowemu wołaniu wiosna wreszcie przyszła.
  Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za piękną kartkę z życzeniami świątecznymi :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie żałuję, że ostatnio zaniedbałam te węzełki, te listeczkowe prace są takie kuszące:. Ale może nadrobię... we wakacje;) Pozdrawiam wszystkich supłających konsekwentnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym miała wybrać to z pewnością byłoby to piękne drzewo Dagmary!!! Pozostałe prace też super i fajnie, że dziewczyny wykorzystują je nie tylko w biżuterii:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powstały piękne prace, każda jedyna w swoim rodzaju! pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 7. O rety, ale wysyp pięknych prac, oczy można pogubić :) Podziwiam bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojej...Jakie piękne prace powstały? Super! Każda ina i bardzo ciekawa;) Dla mnie jednak ten splot jest nie do ogarnięcia...Ale mam nadzieję,że wreszcie kiedyś ,,zatrybię";) Pozdrawiam Cię Joasiu cieplutko i życzę miłego weekendu;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczne prace, nic tylko podziwiać umiejętności.
  Miłej niedzieli Joasiu!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde słowo, które tutaj zostawiasz. Zapraszam do częstych odwiedzin i dzielenia się swoją opinią:)
Pozdrawiam serdecznie:)