niedziela, 16 sierpnia 2015

Podsumowanie zadania 2

Wreszcie jestem z podsumowaniem naszego poprzedniego zadania.
Tematem był jeszcze węzeł płaski i były do wyboru trzy opcje:
- Łączenie kolorów
- Komplecik
- Siateczka
Okazało się że wprowadziłam nieco zamieszania, no cóż uczymy się na błędach, wszak to było dopiero drugie zadanie, które organizowałam.
Specjalne uznanie należy się Agacie, Justynce i Dagmarze, które zrobiły wszystkie trzy opcje. Duże brawa i gratulacje dla nich :)
Wszystkie wasze prace sprawiały mi olbrzymią radość. Wiele było dla mnie inspiracją:) Wspomnę tutaj siateczkową torebkę rowerową na telefon, jaki zrobiła Monia oraz spinkę do włosów zrobioną przez Agagbu. Świetne pomysły:)
Udało mi się również ogarnąć żabkę i mogłyście wstawiać już swoje prace przy jej pomocy. Co więcej, ponieważ to był pierwszy miesiąc używania przeze mnie żabki, to można było również zamieszczać wybrane zdjęcie. Bardzo mi się podoba taki sposób linkowania, ale niestety w tym miesiącu już trzeba by było za to zapłacić, więc jest już tylko lista.
Zobaczcie jakie cudowności powstały:) Podzieliłam je według trzech zadanych tematów.
Łączenie kolorów, inne elementy w sambali:
Komplety:
Siateczka:
Tym razem wzięło udział 15 dziewczyn, cześć chwaliło się swoimi postępami w więcej niż jednym poście:)
Jeszcze mam taką prośbę i propozycję: Odwiedzajcie się, tam nawzajem, szczególnie tam, gdzie pojawiają się już prace, bo skoro mamy się uczyć i nabierać doświadczenia, to warto podglądać innych. A tu mamy przecież gotowe inspiracje do tego, co mamy na warsztacie (albo zamierzamy mieć).
Następna prośba i propozycja, to piszcie w postach, co ewentualnie sprawiło wam trudność, z czym sobie poradziłyście, a było dla was trudne; to wszystko pomoże nam nawzajem:) a jednocześnie umożliwi np w komentarzu podpowiedź.
Następna sprawa, to jeśli macie z czymś kłopoty, to piszcie mi na maila, jest na blogu w "o mnie"
Pozdrawiam was serdecznie:)

EDIT
Ponieważ Hania nieco później wykonała zadanie, to jeszcze jej dwie śliczne bransoletki:)
 

8 komentarzy:

 1. O jakie piękne podsumowanie. Wszystkim dziewczynom należy pogratulować. Zdanie wykonane na szóstkę. Tylko ja jakoś nie nadążam. zadanie drugie wykonałam już, tylko zdjęc nie porobiłam jeszcze, ale z trzecim się wyrobie na 100%. Pozdrawiam Joasiu serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, choć dla mnie tworzenie tych prac to była czysta przyjemność :).
  Prace świetne, gratuluję dziewczynom bo choć to dopiero początki to cuda powstały takie, że niejeden makramowy rękodzielnik z długim doświadczeniem by się ich nie powstydził :).
  Co do zaglądania to staram się, niestety ostatnio rzadko jestem na blogu, ale jak tylko uda mi się ogarnąć wszystkie zaległości to na pewno dotrę także tam, gdzie jeszcze nie udało mi się zajrzeć :).
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje wszystkim dziewczyną prace bardzo piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Autorka niebieskiego-satynowego kompletu poszła w naukach dalej i użyła węzła o wdzięcznej nazwie: pipa. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trudny temat ale dużo pieknych prac powstało!

  OdpowiedzUsuń
 6. No i znowu mamy piękną kolekcję biżuterii i nie tylko:) Miło znaleźć się w takim gronie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na wszystkie trzy zadania zwyczajnie zabrakło czasu ;) Ale zabawa niesamowicie wciągająca i wbrew pozorom, czegoś nowego się nauczyłam: nazw splotów ;) Do tej pory mówiłam po prostu makrama ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde słowo, które tutaj zostawiasz. Zapraszam do częstych odwiedzin i dzielenia się swoją opinią:)
Pozdrawiam serdecznie:)